КМФ Врање поражен на домаћем терену од екипе Српска из Београда

Фудбалери Врања изгубили су на домаћем терену резултатом 2:1, меч 5. кола прве Футсал лиге од екипе Српска из Београда.

На полувремену резултат је био 1:1. У врло неизвесној и борбеној утакмици, гости из Београда су освојили три бода само захваљујући изванредној игри у одбрани. Српска је повела голом Ратковића у осмом минуту да би Николић у четрнаестом минуту изједначио на 1:1 и то је био резултат првог полувремена. Неизвесност је трајала све до два минута пре краја, када је Бркић матирао голмана Врањанаца, Пешића. Велика радост гостујућих играча, јер су освојили три врло велика бода на „врућем“ терену у Врању. Овај пораз је додатно пореметио планове врањског прволигаша, јер сада са само једном победом заузима девето место на табели са три освојена бода. У наредном колу Врање гостује Смедереву.

У фудбалској Зони Југ, Врањска Бања је изгубила на свом терену од Младости из Медошевца, резултатом 6:2. У 10. колу Врањска Бања гостује Слоги у Лесковцу.