Поводом 60 година од доделе Нобелове награде за књижевност Иви Андрићу, Јавна библиотека „Бора Станковић“ организовала је изложбу под називом „Неми сусрет“, која је отворана данас у холу Библиотеке. Изложбу посвећену Андрићевом стваралаштву приредиле су Александра Антић, Јасмина Кнежевић и Маја Стевановић.
Поставку, чине фотографије, новински чланци и књиге. Ауторке су дипломиране библиотекарке Александра Антић, Јасмина Кнежевић и Маја Стевановић.
Изложба је организована на позив Народне библиотеке Србије да се све библиотеке укључе у обележаве јубилеја, 60 година од како је велики писац наших простора добио Нобелову награду. Директор врањске биоблиотеке Зоран Најдић рекао је да ће све бити постављено на сајт и доступно када буде кренуло са радом Одељење за дигитализацију.
У поставци су коришћени комплети књига, документа и фотографије из приватних архива Драгана Мининчића Циге и Милета Пешића.