„Overload 2023“ – за љубитеље добре музике „Voyage“, „Kerber“ и „Električni orgazam“ у Владичином Хану

„Overload“- музички фестивал у Владичином Хану и овог лета трајаће три дана од 28. до 30. јула. Најављен је наступ неких од најпозантијих музичких имена: „Voyage“, „Кerber“, и „Еlektricni orgazam“. Као и сваке године за време трајања фестивала организован је и мото-скуп када су најављене бајкерске игре и дефиле улицама града.

Права посластица за рокере у Владичном Хану биће наступ рок групе „Elektricni orgazam“ као и београдског бенда „Centurion“ који је планиран за прво вече традиционалног музичког догађаја у Владичином Хану. Позив за уживање у доброј музици стиже и са званичне фејсбук страници Оверлоад фестивала. Сви наступи биће одржани на спортском терену „Куњак“. Улаз је бесплатан за све посетиоце и оне који желе да викенд проведу у Владичином Хану, рекао је председник општине Горан Младеновић. Као и сваке године за време трајања фестивала организован је и мото-скуп када су најављене бајкерске игре и дефиле улицама града.

„Overload festival“, један је од најпопуларнијих музичких фестивала који се одржава на југу Србије у Владичином Хану више од једне деценије.

 

 

Подели: