Активисти КЗМ – акција дељења флајера у оквиру пројекта “Активно учешће младих“

Активисти Канцеларије за младе из Врања данас су у центру града организовали акцију поделе флајера како би кроз пројекат “Активно учешће младих“ оснажили и подстакли младе.

Овај пројекат настао је у оквиру програма обуке за омладинске раднике и раднице, а који НАПОР спроводи у сарадњи са ГИЗ-ом и Министарством туризма и омладине Републике Србије, као део пројекта „Перспективе за младе у руралним срединама у Србији“.

Данашња акција коју је реализовала Канцеларија за младе у Врању са својим активистима део је ширег пројекта који носи  назив „Активно учешће младих“.

У акцији  поделе флајера учествовали су и ученици Техничке школе из Врања односно активисти Канцеларије за младе који су са координатором Луком Трајковићем радили на припреми и реализацији данашње акције.

Кроз обуку  млади ће добити прилику да развију своје вештине и знања како би допринели развоју заједнице а све са циљем оснаживања младих као и  подстицања њиховог активног учешћа.

Подели: