У Слободној зони у Бунушевцу данас је свечано отворен производни погон предузећа „Мона“. Погон су отворили градоначелник Врања др Слободан Миленковић и директор и власник Мона Холдинга Урош Момировић симболиочним пресецањем врпце. Како се могло чути на самом отварању у плану је отварање нових радних места у овом погону у будућем периоду.
Мона компанија почела је са радом 1989. године када ју је основао брачни пар Нада и Ђорђе Момировић. Данас ова компанија има три производна центра у којима се ручно израђују производи од коже, текстила и крзна. У овом тренутку, у компанији ради преко 900 запослених у пет земаља. Уз Београд и Сопот, Врање је једини град у коме „Мона“ има свој производни погон.
Свечаном отварању присуствовали су заменик градоначелника Милан Илић, председница Скупштине града Зорица Јовић, начелник Градске управе Душан Аритоновић, председник ГО Врањска Бања Драган Сентић, градски већници и гости.