
Просторије СНС у Врањској Бањи Фото: СНС Врање
„Након уништавања улаза у просторије Градског одбора Српске напредне странке Врање и билборда код „Заваривача“, на мети вандала који би уличним насиљем да преотму легитимно освојену власт, нашле су се и просторије Српске напредне странке у Врањској Бањи. Како то чине и у досад забележеним случајевима девастирања и грубијанштва, ови носиоци безакоња и примитивизма, трагове свог разбојништва остављају црвеном бојом. Материјална штета није занемарљива, али је надокнадива, међутим за већинску Србију способну за осећај емпатије према недавним жртвама трагедије у Новом Сад, овакав чин константне злоупотребе изгубљених живота, продубљује националну бол од које се вероватно Србија никада неће ни опоравити.
Градски одбор Српске напредне странке Врање апелује на надлежне органе да у што краћем року идентификују починиоце овог нељудског дела, као и претходних, санкционишу их и казне у складу са законом.
Политика улице ,,рушењем да се заустави све“, само је одраз оних који сем анархије и безакоња, немају шта друго да понуде напредној Србији“ – каже се у саопштењу Савета за информисање ГрО СНС Врање које је стигло у нашу редакцију.
Ово саопштење пренели смо у целости, без икаквих измена.