Интернационални карате турнир који је окупио више од 250 младих каратиста одржан је у Спортској хали у Врању. Градски већник за спорт, Ненад Ђорђевић, истакао је да је овај турнир постао традиција у нашем граду и да траје 26 година.
Организатори ове спортске манифетсације су Карате клуб Врање и Шотокан карате савез Србије, уз покровитељство Града Врања. На турниру су била присутна деца која су освајала европска и светска првенства, као и почетници, који су показали своје вештине.
Ове године на турниру учествовало је 26 клубова из Србије и Северне Македоније.
- Фото: Врањска плус
- Фото: Врањска плус
- Фото: Врањска плус
- Фото: Врањска плус
- Фото: Врањска плус
- Фото: Врањска плус
- Фото: Врањска плус
- Фото: Врањска плус
- Фото: Врањска плус
- Фото: Врањска плус
- Фото: Врањска плус
- Фото: Врањска плус
- Фото: Врањска плус
- Фото: Врањска плус













