У Врњачкој Бањи јуче је потписан уговор између Министарства туризма и омладине Републике Србије и Града Врања о реализацији пројекта под називом „Од идеје до акције“.
Пројекат је усмерен на јачање капацитета младих и неформалних група на локалном нивоу, са циљем њиховог активнијег, одговорнијег и одрживог учешћа у развоју локалне заједнице. Кроз пројектне активности, млади ће имати прилику да унапреде своја знања и вештине у области припреме, писања и управљања пројектима, како би препознали потребе своје заједнице и самостално покретали иницијативе од значаја за младе.
Потписивању уговора присуствовали су градски већник Дарко Филиповић и координатор Канцеларије за младе Лука Трајковић.
Извор: Сајт Града Врања
- Фото: Сајт Града Врања
- Фото: Сајт Града Врања

