У Владичином Хану је од 19. до 21. јуна одржан турнир у фудбалу, у организацији Школе фудбала “Радисављевић”.
Турнир који је трајао три дана окупио је око 80 екипа. На стадиону у Владичином Хану надметало се више од 1.500 младих фудбалера из Србије, Бугарске и Северне Македоније.
Из ове школе захвалили су се свима који су допринели да овај спортски догађај буде на високом нивоу.
- Фото: Школа фудбала „Радисављевић“
- Фото: Школа фудбала „Радисављевић“
- Фото: Школа фудбала „Радисављевић“


