Новинар и водитељ Марко Пантић, међу колегама и пријатељима познатији као Лудо Перо, преминуо је синоћ у Београду.
Рођен је 1990. године, а своју новинарску каријеру започео је у Српском телеграфу. Током година радио је као новинар портала Новости и телевизије Студио Б, где је оставио препознатљив печат својим радом и посвећеношћу професији.
Извештавао је са готово свих значајнијих домаћих и светских музичких догађаја, а захваљујући професионалности, непосредности и ведром духу стекао је поштовање бројних естрадних уметника и колега са којима је сарађивао.
Марко Пантић остаће упамћен као врстан новинар, предан свом позиву, али пре свега као добар човек, искрен пријатељ и колега који је цео свој живот посветио новинарству и послу који је неизмерно волео.
Нека му је вечна слава.