Видовдански турнир окупио више од 20 екипа и преко 200 ученика

На Градском стадиону у Врању званично је отворен седми по реду Видовдански турнир у малом фудбалу, који је окупио ученике из шест основних школа са територије града и три школе из околних села. На турниру учествује више од 200 деце, у четири категорије, и то дечаци узраста од петог до седмог разреда и девојчице у мешовитим групама од петог до осмог разреда.

Видовдански турнир отворио је Градски већник Ненад Ђорђевић.

Организатори турнира су Савез за школски спорт и олимпијско васпитање Града Врања и ЈУ „Спортски објекти” уз подршку Града Врања.

Видовдански турнир завршава се у понедељак, 29. јуна, финалним утакмицама, а најбољим екипама биће уручени пехари и медаље. Турнир је организован у оквиру ,,Врањског спортског лета 2026“.

 

Подели: