Синиша Станковић члан је Атлетског клуба „Врањски маратонци“ и репрезентативац Србије. Учествовао је у једној од најтежих ултрамаратонских трка на свету – Спартатлон – од Атине до Спарте где је истрчао 246 км за 30 сати и 38 минута. О њему је снимљен документарни филм који је премијерно приказан у врањском позоришту.
Филм доноси причу о Синишином искуству и путу на стазама ултрамаратона широм Србије, али и света. Човек који је хиљаде километара прешао да би инспирисао, мотивисао и показао да границе постоје само у глави. Своју издржљивост и снагу приказао је у филму где је снимао на различитим локацијама.
Синиша је веома захвалан што се овај филм снимио и што је угледао светлост дана, јер како каже млађе генерације могу да се угледају на њега и да се можда одлуче да је ово прави спорт за њих. Синиша је члан репрезентације Србије и представљао је нашу земљу на светском првенству где је за 24 сата истрчао 230 км. У октобру га очекује још једно светско првенство у ултрамаратону које се одржава у Француској.