Синиша Станковић постао је државни првак Србије у дисциплини трке на 100км.
На Палићу је током викенда одржано такмичење које је имало интернационални карактер, где је у оквиру трке одржано и државно првенство. У генералном пласману Синиша је освојио треће место, док се у конкуренцији државног првенства окитио златнoм медаљом.
Поред тога велики број маратонаца учествовао је и на трци на Преспанском језеру у Македонији.
Наредна трка очекује их у Новом Саду.
- Фото: Атлетски клуб ,,Врањски маратонци“
- Фото: Атлетски клуб ,,Врањски маратонци“

