Турнир у Владичином Хану окупио више од 1.500 младих фудбалера

У Владичином Хану је од 19. до 21. јуна одржан турнир у фудбалу, у организацији Школе фудбала “Радисављевић”.

Турнир који је трајао три дана окупио је око 80 екипа. На стадиону у Владичином Хану надметало се више од 1.500 младих фудбалера из Србије, Бугарске и Северне Македоније.

Из ове школе захвалили су се свима који су допринели да овај спортски догађај буде на високом нивоу.

Подели: